Ośrodek Kultury w Nowej Sarzynie

Menu witryny

Filie

Archiwum

Współpraca medialna






  

Polecamy strony






Projekt "TURKI 2016"

 

 

 

 
Wyniki konkursu plastycznego w ramach Powiatowych Prezentacji Kulturalnych Dzieci i Młodzieży „Sarzyńska Jesień 2018”

 

Protokół z posiedzenia komisji oceniającej wykonawców konkursu plastycznego w ramach

Powiatowych Prezentacji Kulturalnych Dzieci i Młodzieży „Sarzyńska Jesień 2018”

Po otrzymaniu 190 prac plastycznych nadesłanych ze szkół podstawowych
i gimnazjalnych z terenu powiatu leżajskiego Jury w składzie :

Grażyna Wadas – przewodnicząca
Anna Głuszak-Cebula
Angelika Maczuga
Lesław Dulian
Bogusław Rup

postanowiło wyróżnić następujące osoby :

Leżajsk
1. Mateusz Wiech ZSP NR 2 GimnLeżajsk
2. Aleksandra Rokita ZSP NR 2 GimnLeżajsk
3. Mikołaj Buba ZSP NR 2 GimnLeżajsk
4. Wiktoria Piotrowicz ZSP NR 2 GimnLeżajsk
5. Daria Nazar ZSP NR 2 GimnLeżajsk
6. Katarzyna DługoszZSP NR 2 GimnLeżajsk
7. Agata RudzinskaZSP NR 2 GimnLeżajsk
8. Antonina KrupaZSP NR 2 GimnLeżajsk
9. Dominika ĆwiekZSP NR 2 GimnLeżajsk
10. Katarzyna KorasadowiczZSP NR 2 GimnLeżajsk
11. Maja KisielewiczZSP NR 2 GimnLeżajsk
12. Dominika Plichta ZSP NR 2 GimnLeżajsk
13. Patryk ChmuraZSP NR 2 GimnLeżajsk
14. Adrian CichońZSP NR 2 Kl VII Leżajsk

Wola Zarczycka

1. Alicja Sulikowska Kl VI Wola Zarczycka
2. Amelia Gąska Kl VI Wola Zarczycka
3. Tomasz FlisKl VI Wola Zarczycka

Sarzyna
1. Klaudia Sieńko Gimn w Sarzynie
2. Julia Czadowska Gimn w Sarzynie
3. Aleksandra Wośko Gimn w Sarzynie
4. Aleksandra Maruszak Gimn Sarzyna
5. Matrtyna Korzec Sarzyna KL V
6. Sara Bąk Kl II Sarzyna
7. Zuzanna Kak kl III Sarzyna
8. Martyna Paszek kl VI
9. Gabriela Gancarz kl II

Ruda Łańcucka
1. Michalina Dubiel kl II Ruda Łańcucka
2. Anna Galek kl II Ruda Łańcucka
3. Łucja Wilk kl VII Ruda Łańcucka
4. Julita Drożdżal Ruda Łańcucka kl VII
5. Natalia Rejman Ruda Łańcucka kl VII
6. Marcel Król Ruda Łańcucka Kl III
7. Julia Kostek Ruda Łańcucka kl VII
8. Natalia Żuraw Ruda Łańcucka kl II
9. Katarzyna Zielińska Ruda Łańcucka kl VII
10. Julia Zawół KL II
11. Mateusz Półćwiartek Ruda Łańcucka KL IV
12. Norbert Turko

Brzóza Królewska
1. Michał Dec ZS Brzóza Królewska kl V
2. Wojciech Szarek ZS Brzóza królewska kl VII
3. Dawid Buszta ZS Brzóza królewska kl VII
4. Kamila Grabarz Gimn ZS Brzóza Królewska
5. Julia Stopyra Gimn ZS Brzóza Królewska
6. Katarzyna Szymańska Gimn

Kuryłówka
1. Wiktoria Kotulska GOK Kuryłówka kl V
2. Patrycja Skiba GOK Kuryłówka kl V
3. Zofia Szpetnar GOK Kuryłówka
Nowa Sarzyna
1. Weronika Groman Kl III
2. Nikola Rębisz KL I

Stare Miasto
1. Nikola Szewczyk Kl V

Wolka Łętowska
1. Aleksandra Sowa KL V
2. Oliwia Głuszak KL II

Łętownia
1. Sabina Mierzwa kl I

Jelna
1. Karolina Wiatr KL V

Tarnogóra
1. Julia Kopacz KL IV
2. Aleksandra Zarzycka KL IV

 

 
gdzie kucharek sześć

...

 
Wieczór Indyjski

...

 

 Karta konkursowa - piosenka

 Regulamin konkursu piosenki

 Karta konkursu poetyckiego

 Regulamin konkursu poetyckiego

 Regulamin konkursu plastycznego

 Zgoda na przetwarzanie danych

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3

 

"7 UCZUĆ"

16-18 listopada
godz. 17:00 i 19:00

wersja: 2D
od lat: 12
bilety: 13/15 


"BOHEMIAN RHAPSODY"

23 listopada godz. 20:00
24 listopada godz. 17:00 i 19:00

wersja: 2D napisy
od lat: 12
bilety: 13/15